Teslimat Bilgileri

Kargo Ücreti

94market.com üzerinden verilen siparişlerde 4,90 TL (KDV dahil) sabit kargo bedeli tahsil edilmektedir. Sipariş verme işlemi sırasında bu tutar faturanıza yansıtılmaktadır. 20 EUR ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Teslimat Süresi

Eğer zaman sayaçlı bir ürün aldıysanız vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden ilk 2 işgünü içerisinde kargoya verilmektedir. Zaman sayacı olmayan bir ürün aldıysanız siparişi verdiğiniz günden sonraki ilk işgünü siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde üye olurken kullandığınız mail adresinize bildirimde bulunacağız. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Sipariş Geçmişim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Siparişi verdiğiniz günden sonraki ilk işgünü siparişiniz kargoya teslim edilecektir. Siparişinizin kargoya teslim edildiğinde üye olurken kullandığınız mail adresinize bildirimde bulunacağız. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Sipariş Geçmişim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
Siparişiniz ARAS Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Hakkımızda

Bu web sitesi (94market.com) bir No 94 Medikal iştirakidir.

Bize Ulasın

  • 0288 4122700
  • info@94market.com


Designed by WebKenT.NeT